[U OKU KAMERE] 25 parova odmjerilo snage na 11. tradicionalnom tenis turniru parova “Rukavac doubles 2021”

Prijavljeno je bilo 25 parova koji su se natjecali u dvije kategorije u kojima se gledao ukupan zbroj godina, tj. -105 i +105 godina.

Rukavac – Na terenima sportskog centra “Damar” prošle subote održan je 11. tradicionalni tenis turnir parova “Rukavac doubles 2021”. Prijavljeno je bilo 25 parova koji su se natjecali u dvije kategorije u kojima se gledao ukupan zbroj godina, tj. -105 i +105 godina.

U kategoriji -105 godina prvo mjesto osvojio je par Bagarić/Kennedy (TK Rukavac), drugo je pripalo paru Omeragić/Berišić (TK Kvarner), dok su treće podijelili parovi Manestar/Sever (Crikvenica) i Brnečić/Štok (Opatija). U kategoriji +105 najbolji par je bio Bibanović/Hrvatin (TK Opatija), Mešin/Sušanj (TK Kvarner) osvojili su drugo mjesto, a treće su podijelili parovi Klanjac/Walter (TK Opatija) i Kostelić/Piškulić (TK Kvarner). Također, održan je utješni turnir za parove koji su ispali u prvom kolu, u kojem je slavio par Peranović/Frlan (TK Rukavac), drugi su bili Zukić/Kramarić (Lovran/Grobnik), dok su parovi Neznanović/Bujas (TK Rukavac) i Seccareccia/Seccareccia (TK Opatija) podijelili treće mjesto. Poslije održanih finala uslijedila je feštica uz roštilj i ugodno druženje svih tenisača.