[U OKU KAMERE] Održan 12. badminton turnir ‘Rukavac doubles 2021’

Djeca su se natjecala u pojedinačnoj konkurenciji te u kategorijama djeca do 11 i djeca do 15 godina.

Rukavac – Na terenima sportskog centra Damar održan je 12. badminton turnir “Rukavac doubles 2021”. Seniorski dio turnira, koji je okupio 17 parova u tri kategorije, održan je prošlog vikenda, a juniorski dio u srijedu.

U muškoj konkurenciji prvo mjesto osvojio je par Panđa/Prosen (Rukavac), drugo mjesto osvojio je par Debelić/Delić (Rijeka), a treće par Jukić/Filipović (Rukavac). Par Radojković/Dijaković (Rijeka/Zagreb) najbolji je bio u ženskoj konkurenciji, Tomšić/Zukić (Rukavac) osvojile su drugo mjesto, a treće Vlahović/ Brozić (Rijeka). U konkurenciji mix parova prvo mjesto osvojio je par Zukić/ Šepić (Rukavac), drugo Dessardo / Prosen (Rijeka/Rukavac), a treće Radojković/ Delić (Rukavac). Djeca su se natjecala u pojedinačnoj konkurenciji te u kategorijama djeca do 11 i djeca do 15 godina. Lana Kukurin osvojila je prvo mjesto u kategoriji do 11. godina, Robert Cohut drugo, a Jan Banov treće. U kategoriji do 15. godina prvo mjesto osvojila je Cvita Zukić, drugo Flora Zukić, a treće Toni Brajković.