[U OKU KAMERE] Opatijci izvukli bod u Maksimiru protiv Dinama II

Zoran Bogolin na poluvremenu je zamijenio čak četvoricu igrača čime je presložio momčad koja je uspjela nadoknaditi rezultatski zaostatak.

Zagreb – Seniori Opatije u Maksimiru su izvukli remi protiv druge momčadi Dinama. Utakmica koju su domaću igrači bolje otvorili upisali su dva pogotka u prvom poluvremenu. Mrežu je u 23′ minuti tresao Janković, dok je Vukotić u 31′ povisio na 2.0. Trener Opatijaca, Zoran Bogolin na poluvremenu je zamijenio čak četvoricu igrača čime je presložio momčad koja je uspjela nadoknaditi rezultatski zaostatak. U 51. minuti Mihovil Jeronim Klapan je lijepo proigrao Tonćija Kukoča, koji je pak oštrim ubačajem pronašao Matea Furijana za 1:2. Furijan je bio ključna figura i kod poravnanja rezultata, u 79. minuti lijepo je prošao kroz sredinu, izborio se za poziciju za udarac i snažno tukao. Vratar Dinama II Čavlina uspio je taj udarac obraniti, ali je na odbijanac natrčao Marko Bjelanović i poentirao za 2:2.

Druga HNL, 33. kolo
DINAMO – OPATIJA 2:2
Stadion Maksimir. Bez gledatelja.
Sudac: Antonio Škobić (Osijek).
Strijelci: 1:0 Janković (23), 2:0 Vukotić (31), 2:1 Furijan (51), 2:2 Bjelanović (79)
Žuti kartoni: Krizmanić, Crnčević (Dinamo II), Lucić, Kukoč, Klapan, Bjelanović (Opatija).

DINAMO II: Čavlina, Hrvoj, Jelenić, De Haas (67 Gyamfi), Daničić (85 Palić), Duvnjak, Vukotić, Krizmanić (62 Crnčević), Janković (85 Tomek), Karrica, Barišić.

OPATIJA: Iveša, Malinić, Zgrablić, Jukičić, Kukoč, Fumić, Lucić (70 Bjelanović), Rosić (46 Klapan), Kuqi (46 Glavaš), Pejanović (46 Furijan), Ivančić (46 Bogolin).