U oku kamere: Otvoreno prvenstvo Rukavca u tenisu okupilo pedesetak natjecatelja @ Matulji

Na terenima sportskog centra „Damar“ natjecali su se dječaci i djevojčice uzrasta do 8, odnosno 10 godina.

Rukavac – Otvoreno prvenstvo Rukavca u tenisu za djecu uzrasta do 8, odnosno 10 godina, održano je proteklog vikenda na terenima sportskog centra „Damar“. Na natjecanju koje je dio službenog kalendara regionalnog saveza Istre i Primorja sudjelovalo je pedesetak natjecatelja.

U kategoriji djevojčica do 10 godina, među 13 prijavljenih natjecateljica slavila je Kovačić (Peć), drugo mjesto osvojila je Ani Čupić (Rbc), a treće su podijelile Nika Baki (Peć) i Viktoria Hrvatin (Rbc).

Od 13 prijavljenih dečki do 10 godina slavio je Dario Zorica (Kastav), drugoplasirani je bio Stefan Sladaković (Smrikve), a treće mjesto podijelili su Rene Bertos (Kastav) i Luka Biondić (Opa).

Među 25 prijavljenih natjecatelja do 8 godina zlatnu skupinu izborili su Tin Skornišek (Opa), Roberto Poldan (Cre), Timoty Putinja (Smr), Chiara Jukić (Cre), Petar Rodnić (Cre) i Malčić Matej (Pul).