U susjedskom derbiju nogometaši Muna svladali Dražane

Arhiva...

Arhiva…

Do kraja utakmice šansu da se upišu na listu strijelaca propustili su Grbac i Beni. Slijedeće nedjelje NK Mune gostuju kod NK OŠK na Krku.

Mune – Nakon prošlotjednog poraza na Cresu, ove nedjelje ekipa NK Muna na domaćem je terenu pobijedila susjede s Liburnije, NK Dragu. Početak nije nagovještavao da će na Munama ostati tri boda.

Gosti su u utakmicu krenuli odlučnije i prvih 10-ak minuta prošlo je u znaku njihove nadmoći. U tom periodu nisu realizirali nekoliko izglednih prilika, a domaćin se konsolidirao tako da je od 20-e minute na terenu praktički igrala samo jedna ekipa, i to ona domaća. Nakon nekoliko propuštenih prilika NK Mune dolaze u vodstvo pogotkom Bobanovića u 33′. Vodstvo je povećao u 41′ Šneler prekrasnim udarcem s 20-ak metara. Do kraja prvog poluvremena gosti su mogli biti ”nokautirani“ i trećim golom no Bobanović je, nakon što je Bošnjak već bio savladan, pogodio na gol crti jednog od obrambenih igrača Drage .

I drugo poluvrijeme proteklo je u znaku nadmoći domaćina pa je svojim drugim pogotkom Šneler povećao vodstvo na konačnih 3:0 – Kalinić je probio desnu stranu gostiju, loptu idealno dodao Šneleru koji je rutinski realizirao izglednu priliku. Do kraja utakmice šansu da se upišu na listu strijelaca propustili su Grbac i Beni. Slijedeće nedjelje NK Mune gostuju kod NK OŠK na Krku.