Vaterpolo: Mlađi juniori visokom pobjedom otvorili kvalifikacije @ Kvalifikacije za PH

mladi_juniori_2013_11

Igrači trenera Šimca iz četvrtine u četvrtinu su podizali ritam koji su gostujući vaterpolisti sve teže mogli pratiti tako da su posljednjih sedam minuta izgubili sa čak 10 : 0.

Volosko – Ovogodišnje kvalifikacije za plasman na finalni turnir prvenstva Hrvatske otvorili su mlađi juniori i to visokom, uvjerljivom pobjedom nad ekipom Lošinja. Već od samog početka utakmice bila je vidljiva velika razlika u kvaliteti između dva protivnika pa je jedina nepoznanica bila sa kolikom će razlikom Opatijci ispratiti otočane.

U sljedećem kolu Opatijci dočekuju momčad Delfina iz Rovinja.