Vaterpolo: Nova pobjeda Opatijaca @ Županijski kup U-13

Arhiva

Arhiva

Kirci su do daha došli tek u posljednjih pet minuta kada je Glavan u bazen poslao nominalno drugu postavu.

Volosko – Mlađi kadeti predvođeni trenerom Damirom Glavanom upisali su četvrtu uzastopnu pobjedu kojom su se probili na čelo ljestvice.

U 5. kolu lakše od očekivanog su pobijedili Crikvenicu 8 : 4 s naglaskom da je rezultat nakon prve tri četvrtine glasio 8 : 0. Kirci su do daha došli tek u posljednjih pet minuta kada je Glavan u bazen poslao nominalno drugu postavu. Ponovno se istakao najbolji Opatijac Tin Brubnjak, strijelac pet pogodaka.