Vaterpolo: Poraz u Zagrebu

vaterpolo_nade-1…u utakmici 2. kola prvenstva Slovenije U – 17, Medvjedi su bolje otvorili utakmicu…
…u posljednjoj četvrtini igra se gol za gol…

Volosko – Mlađi juniori Opatije poraženi su na gostovanju u Zagrebu od Medveščaka rezultatom 8 : 6. Bila je to utakmica 2. kola prvenstva Slovenije U – 17 u kojoj su Medvjedi bolje otvorili utakmicu te nakon prve dvije četvrtine imali uvjerljivu prednost od 5 : 0.
Opatijci svoj prvi pogodak postižu tek početkom trećeg dijela nakon čega još tri puta zaredom tresu mrežu domaćeg vratara te serijom 4 : 0 stižu na samo zaveslaj zaostatka.
U posljednjoj četvrtini igra se gol za gol da bi ipak domaćini u posljednjoj minuti utakmice svojim osmim golom zapečatili pobjedu.