[VIDEO/FOTO] Održan 16. Liburnija malonogometni turnir – Ekipa MNK Kvarner najuspješnija

Turnir je uživo prenosila regionalna internet platforma Novinet.hr, a za one koji nisu stigli pogledati uživo snimka je dostupna u nastavku teksta…

MNK Kvarner

Matulji – Na nedavno održanom 16. Liburnija malonogometnom turniru slavila je ekipa domaćina iz MNK Kvarner koja je u finalnoj utakmici svladala NK Zamet rezultatom 3:1, dok je u utakmici za treće mjesto uvjerljivo slavila ekipa MNK Fantina protiv ekipe Drenove.

Matuljci su do finala stigli pobjedama protiv ekipa 1. gol, NK Zamet, HNK Orijent 1919 i MNK Drenova.

Borna Mandić

Uz spomenute ekipe na turniru su zaigrali i mladi nogometaši iz MNK Fantina, NK Rječina i HNK Lovran.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Borna Mandić, najbolji golman bio je Bartol Celovec, a najbolji strijelac Mateo Mandić.