VIDEO Napeta utakmica puna preokreta: Opatija tijesno poražena pod stijenama Kantride

Dvostrukom preokretu nisu mogli svjedočiti gledatelji na stadionu, ali jesu brojni ljubitelji nogometa koji su utakmicu pogledali u izravnom prijenosu na TV Novinet.

Rijeka – Teren pod stijenama Kantride svjedočio je danas vrlo napetoj drugoligaškoj utakmici u kojoj je Opatija propustila preuzeti prvo mjesto na tablici. Dvostrukom preokretu nisu mogli svjedočiti gledatelji na stadionu, ali jesu brojni ljubitelji nogometa koji su utakmicu pogledali u izravnom prijenosu na TV Novinet.

Croatia iz Zmijavaca povela je već na samom startu utakmice. U 3. minuti Mrkonjić je primio loptu na rubu šesnaesterca i neometan prebacio Ivešu za 0:1.

Dvadeset minuta kasnije Weitzer je izjednačio iz jedanaesterca, koji je upravo na njemu skrivio domaći branič Šuto. Pred sam kraj prvog dijela domaćini su preokrenuli rezultat i poveli 2:1. Na asiestenciju Bertoše zabio je Pejanović.

No, slavlje domaćina nije dugo trajalo. Svega minutu kasnije Šuto je zabio za poravnanje, pa se na odmor otišlo s „miroljubivih“ 2:2.

Nažalost, nastavak je pripao gostima. U 69. minuti Mrkonjić je zabio za konačnih 2:3 i propuštenu priliku Opatijaca za skoče na prvo mjesto drugoligaške tablice.

Cijelu utakmicu pogledajte u nastavku. Ako želite dobivati obavijesti o prijenosima utakmica uživo, besplatno se pretplatite na YouTube kanal TV Novinet.

Napeta Utakmica Puna Preokreta: Opatija Tijesno Poražena Pod Stijenama Kantride