nk_opatija_sm_sto-2…Radomir je u 75′ minuti, dijagonalnim udarcem pogodio suprotnu stranu gola, za konačan rezultat…
…video isječak s utakmice slijedi uskoro…
…nade da se odigra prvi reprezentativni susret ‘pale su u vodu’ – zbog lošeg stanja terena

Opatija – Najvjernija publika, njih stotinjak, dočekalo je domaću ovosezonsku pobjedu crno-bijelih u utakmici koja će se pamtiti samo po rezultatu – igra će brzo u zaborav.
Poveli su domaći u 9′ preko Mancea koji je na drugoj stativi spremno dočekao vrlo dobar centaršut Šukera. Gosti dolaze do poravnanja u 24′ nakon kornera i udarca glavom neometenog Petranića s pet metara na prvoj stativi. Samo četiri minute kasnije ponovno iz kornera ovaj put preko kapetana Tomića (ponovo sam na pet metara glavom) gosti dolaze u vodstvo.
U drugom poluvremenu gledamo igru samo na polovici Vinodola, koja u 59′ minuti donosi poravnanje. Ovaj put domaći izvode korner (Mance), najviši u skoku Tkalčević za 2 : 2.
Pritisak domaćih donio je i novi vodstvo Opatije, brza akcija Mance – Rudan – Radomir, koji kraj nemoćnog gostujućeg vratara šalje loptu u mrežu, za konačni rezultat – 3 : 2!
Do kraja utakmice, koja nije bila na razini 3. lige, nije bilo posebnih zanimljivosti. Već u utorak, slijedi gostovanje, kod Stupnika, a slijedeće subote, još jedno gostovanje na Krimeji kod Orijenta.
Iz HNS-a došla je službena obavijest da se prijateljska utakmica U – 19 reprezentacija Hrvatske i Luxemburga ipak neće odigrati u Opatiji. Razlog – na igralištu nisu obavljene potrebne preinake i u takvom stanju nije adekvatan za odigravanje reprezentativnih susreta – šteta jer je propala prilika da u Opatiji po prvi put gledamo uživo jednu nacionalnu selekciju.
NK Opatija – NK Vinodol 3 : 2 (1:2)
Igralište: Opatija, 100 gledatelja
Sudac Goran Krneta (Umag)
Pomoćnici: Čavarović (Buje) i Pamići (Pamići)

NK Opatija: Jakopović, Samardžija (46` Vlatković), Šimić, Tkalčević, Kolić, Tokić (Kremenović), Mance, Šuker, Rudan, Radomir
Strijelci: 1:0 Mance (9′), 1:1 Petranić (24′), 1:2 Tomić (29′), 2:2 Tkalčević (59′), 3:2 Radomir (74′).