hnk_rijeka_spanjolska_1

U 69′ nakon dodavanja Kvržića, fino je u prvi kut loptu mrežu spremio Ivan Krstavnović. U nastavku pogledajte izvještaj s utakmice i izjavu trenera Matjaža Keka nakon susreta.

Rijeka / Marbella – I u drugoj prijateljskoj utakmici tijekom španjolskih priprema “bijeli” su remizirali. Nakon rezultata 2:2 s mađarskim “Videotonom” “bijeli” su odigrali 1:1 s četvrtom momčadi švicarskog prvenstva.

Tijek utakmice…

RIJEKA – GRASSHOPPER 1:1
HNK RIJEKA:
Vargić – Mujanović, Knežević, Marić (od 79′ Lešković) , Bertoša (od 63′ Boras) – Moises (od 63′ Brezovec), Maleš, Alispahić (od 57′ Močinić) , Sharbini (od 40′ Kvržić) – Kramarić (od 57′ Krstanović) , Benko (od 57′ Ajayi)
Trener: Matjaž Kek

GRASSHOPPER: Burki – Lang M., Feltscher, Salatić, Grichting – Gashi, Dingstag, Pavlović, Lang S. – Ben Khalifa, Ngamukol
Trener: Michael Skibbe

DRUGO POLUVRIJEME

90′ Kraj utakmice

89′ GOL! 1:1 Salatić (11m). Nakon što je nad Ben Khalifom prekršaj u kaznenom prostoru napravio Lešković iz kaznenog udarca pogodio je Salatić

80′ Vargić izbio s crte nogom na udarac Avdijaja

74′ Opet je Krstanović bio opasan na dodavanje Močinića. Vratar Grasshoppera vadi ispod stative i izbacuje u korner

69′ GOOOOOL! 1:0 KRSTANOVIĆ! Nakon dodavanja Kvržića, fino je u prvi kut loptu mrežu spremio Ivan Krstavnović

58′ Opasna je iz voleja Ben Khalifa, ali opet Vargić

55′ Iz slobodnog udarca pod gredu gađa Gashi, ali Vargić odlično brani

53′ Nakon brzo izvedenog slobodnog udarca Benka, Kvržić je opalio iz prve, ali kraj gola

46′ Počelo je drugo poluvrijeme

hnk_rijeka_spanjolska

PRVO POLUVRIJEME

45′ Kraj prvog poluvremena

43′ Finu kontru povukao je Moises, osvojio puno prostora i dao za Mujanovića kojeg ipak u posljednji čas blokiraju Švicarci. Na kraju korner

41′ Pred kraj poluvremena opet veću inicijativu ima Grasshopper, ali bez udaraca u okvir Vargića

30′ Lijepo je prošao Moises, dodao Kramariću koji otvara bok Sharbiniju, ali njegov centaršut ne pogađa nikog iz bijelog dresa

24′ Nakon dijagonale Mujanovića, Sharbini je dobro primio loptu i ušao u 16 m, ali obrana Grasshoppera ipak izbija prije udarca

20′ Opet se sjurio Francuz Ngamukol u 16 m, ali je Vargić istrčavanjem izbio loptu

15′ Imao je izglednu priliku nakon ubacivanja s bok Ngamukol, ali je na vrijeme blokirao Knežević

10′ Zasad bez izglednih prilika. I jedna i druga momčad dobro drže sredinu terena…

U nastavku pogledajte izvještaj s utakmice i izjavu trenera Matjaža Keka nakon susreta.