[VIDEO] Opatija doživjela novi poraz produljila krizu rezultata

ARHIVA

Snimku utakmice koju smo prenosili uživo pogledajte u nastavku teksta…

Rijeka – Opatija je na svom terenu izgubila 0:2 od Dugopolja. Uzme li Dinamo II sutra bod na svom terenu protiv Cibalije, Opatija će potonuti na dno drugoligaške ljestvice.

Gol odluke zabio je Rodić u 14. minuti, a gosti su mogli povesti i ranije da Berković nije skinuo zicer u situaciji jedan na jedan. Još je u dva navrata Berković skidao nemoguće. U drugom dijelu Opatija je pokušavala nešto, ali to nešto nije bilo konkretno. Najveće dvije prilike Opatija je imala desetak minuta pred kraj utakmice.

Opatija je nastupila u sastavu: Berković, Jukičić, Ivančić (od 46. Mailinić), Bogolin (od 60. Fumić), Bertoša, Bilobrk (od 46. Bjelanović), Grujević, Kožić, Klapan, Maloku (od 67. Weitzer), Heteši (od 46. Heteši)