[VIDEO/FOTO] Opatija na Kantridi srušila Dinamo sjajnim preokretom u napetoj utakmici

Arhiva Torpedo media

Opatija je uspjela preokrenuti protiv Dinama, no nisu uspjeli preuzeti prvo mjesto na tablici.

Rijeka – Nogometni klub Opatija nastavio je sa sjajnim rezultatima. Na Kantridi je danas “pala” druga ekipa zagrebačkog Dinama, koju su Opatijci pobijedili nakon preokreta u drugom dijelu. Goste je u 34. minuti u vodstvo doveo Karrica, nakon pogreške domaće obrane.

Krajem prvog dijela i početkom nastavka Opatijci su pojačali pritisak i stvorili nekoliko izglednih prilika, a poravnali su na 1:1 u 76. minuti. Zabio je Glavaš, zahvaljujući dijelom i lošom reakcijom gostujućeg vratara. Četiri minute kasnije, NK Opatija uspjela je preokrenuti rezultat, na 2:1 povečao je Bilobrk nakon kornera.

Zanimljivo je kako su obje momčadi utakmicu završile s po 10 igrača, kod Dinama je drugi žuti karton zaradio strijelac Karrica, a kod Opatije Maloku.