Visok poraz u Maksimiru – U posljednjem kolu sezone nogometaši Rijeke poraženi s 4 : 0

Iako je u nastavku Rijeka odlučnije krenula prema golu Eduarda, stvorila nekoliko obećavajućih prilika, Dinamo je ponovo bio konkretniji pa su Pjaca iz jedanaesterca i Soudani nakon polukontre postavili konačni rezultat – 4:0.

Rijeka – Nogometaši Rijeke poraženi su od Dinama u 36. kolu MAXtv Prve lige. U posljednjem kolu sezone sve dvojbe oko pobjednika bile su gotove već u prvom poluvremenu kada su Pjaca i Taravel s dva pogotka donijeli Dinamu prednost.

Ipak, tko zna kako bi se utakmica razvijala da Eduardo vrškom prstiju nije zaustavio pokušaj Tomasova iz 15. minute kada je hitrog ofenzivca Rijeke sjajno u priliku izbacio Sharbini.