VK Opatija: Lakšim treningom do prvih bodova @ 1.B HVL

Gabriel Strižić -  četverostruki strijelac @ Kantrida

Gabriel Strižić – četverostruki strijelac @ Kantrida

Na velikom olimpijskom bazenu Kantrida, pred oko 150 gledatelja, igrači trenerskog dvojca Kancijanić – Samac, krenuli su u utakmicu koncentrirano te su gostima samo u početnih nekoliko minuta dozvolili nešto više prostora. U posljednje dvije četvrtine dolazi do potpunog raspada sistema u igri gostujuće ekipe pa opatijski vaterpolisti brzim kontranapadima preko raspoložene braće Deželjin, Strižića i Rakovca podižu prednost za konačnih 20 : 5.

Rijeka – Opatijski vaterpolisti krenuli su uvjerljivom pobjedom u novo prvenstvo pobijedivši s
visokih 15 golova razlike ekipu Zagreba.

Na velikom olimpijskom bazenu Kantrida, pred oko 150 gledatelja, igrači trenerskog dvojca Kancijanić – Samac, krenuli su u utakmicu koncentrirano te su gostima samo u početnih nekoliko minuta dozvolili nešto više prostora, što su oni iskoristili i dva puta pogodili mrežu golmana Čudine. Na drugoj strani Opatijci su sa dva pogotka Vedrana Deželjina i Turine te jednim Strižića već nakon prvih osam minuta stekli osjetniju prednost koju su do poluvremena još dodatno podebljali.

1. B HVl - tablica

1. B HVl – tablica

U posljednje dvije četvrtine dolazi do potpunog raspada sistema u igri gostujuće ekipe pa opatijski vaterpolisti brzim kontranapadima preko raspoložene braće Deželjin, Strižića i Rakovca podižu prednost za konačnih 20 : 5. Uz to treba istaknuti gostujućeg vratara Živkovića koji je velikim brojem odličnih intervencija spriječio da gosti dožive potpunu katastrofu te kod Opatijaca debi za prvu momčad mladog vratara Čubranića, također zapaženog sa nekoliko sigurnih obrana.

U sljedećem kolu za 14 dana, Opatijci će ponovno biti domaćini, ovaj put drugom zagrebačkom klubu, ZVK Mladost.