VK Opatija: Mlađi kadeti i juniori startali pobjedama

vaterpolo_juniori…mlađi kadeti Opatije započeli su županijsko prvenstvo za sezonu 2011./2012. uvjerljivom pobjedom…
…dvije uvjerljive pobjede protiv Siscie zabilježili su mlađi juniori Opatije…
…sve izvještaje pročitajte u nastavku teksta…

Volosko – Dvije uvjerljive pobjede protiv Siscie u Sisku zabilježili su mlađi juniori Opatije u nastavku kvalifikacija za prvenstvo Hrvatske.
Prva utakmica završila je visokim rezultatom 22 : 2 dok je u drugoj trener Kancijanić malo više štedio svoje glavne igrače tako da su glavne uloge preuzeli oni koji inače nešto manje igraju.
Vrijedi zabilježiti i jedan kuriozitet, to da je inače odlični vratar Čubranić nakon prve dvije četvrtine koje je odradio na golu u sljedeće dvije zaigrao u polju i postigao dva zgoditka. Siščani koji su odigrali u okvirima svojih mogućnosti sigurno mogu biti zadovoljniji drugom utakmicom u kojoj su izvukli za njih povoljnih 7 : 14 uz podatak da su posljednjih sedam minuta riješili u svoju korist 4 : 2.
Gradski bazen ŠRC Sisak
Suci : Tomislav Milenković i Hrvoje Curiš ( oba Zagreb )
Opunomoćenik HVS-a : Robert Jambrović ( Zagreb )

Siscia : Opatija 2 : 22
( 1 : 6, 1 : 6, 0 : 4, 0 : 6 )

Siscia : Ciglar, Š.Tržić 1, Oroz, Šarlija, Radić 1, Ivančić, Zahirović, J.Tržić, Komosar – Pavičić, Komić, Seferović, Zebić, Kovačić, Medarević
Trener : Ivan Vukmanović

Opatija : Čubranić, Paradžik 1, Muškardin 2, Popović 3, Blažić 2, Rakovac 5, Radetić 5, Rudan 2, Frković 2
Opatija : Siscia 14 : 7
( 4 : 2, 4 : 0, 4 : 1, 2 : 4 )

Opatija : Čubranić 2, Paradžik, Muškardin, Popović, Blažić 5, Rakovac 4, Radetić 1, Rudan 1, Frković 1
Siscia : Ciglar, Š.Tržić 1, Oroz, Kovačić 1, Radić 1, Ivančić 1, Zahirović 2, J.Tržić, Komosar – Pavičić 1, Komić, Seferović, Zebić, Šarlija, Medarević

Liburnija.net: Juniori Vaterpolo kluba Opatija

Županijska liga U – 13 : Krenuli pobjedom
Mlađi kadeti Opatije započeli su županijsko prvenstvo za sezonu 2011./2012. uvjerljivom pobjedom nad Jadran Kostrenom. Nakon uvodnih 1 : 1 u prvoj četvrtini, mladići trenera Šimca preuzimaju konce utakmice u svoje ruke i do kraja postižu 10 golova pritom primivši samo dva za konačnih više nego uvjerljivih 11 : 3.
U sljedećem kolu naredne subote Opatijci igraju protiv Lošinj Jazona.
Jadran Kostrena : Opatija 3 : 11
( 1 : 1, 1 : 3, 1 : 3, 0 : 4 )

vaterpolo_nade-1
Jadran Kostrena : Marohnić, Severinski, Vekić, Amižić, Radulović 2, Popović, Kerik, Maškarin, Šubat, Parmač, Rajkovača 1, Štefanić, Solomun, Smolčić
Trener : Marin Miletić
Opatija : Sušanj, Tončić 1, Krainer, Babić 2, Butorac 1, Brubnjak 4, Ivanković 1, Kurti 1, Deković, Frketić, Fućak 1
Trener : Željko Šimac