VK Opatija: Opatijcima prvi bodovi @ PH za Nade

Sutra ujutro je na rasporedu posljednje kolo po skupinama u kojem Opatijce čeka teška zadaća protiv Primorja EB koje je večeras minimalno poraženo od Mornara BS rezultatom 6 : 5.

Dubrovnik – Nakon početnog poraza od splitskog Mornara najmlađi opatijski vaterpolisti zabilježili su prvu pobjedu. Oni su u 2. kolu skupine B sa uvjerljivih 19 : 3 bili bolji od vršnjaka iz Okruka sa otoka Čiova kraj Trogira.

Opatijci su predvođeni kapetanom Tinom Brubnjakom svoje suparnike torpedirali već u prvoj četvrtini a gotovo u istom ritmu su nastavili do samog kraja utakmice.Zadovoljan rezultatom trener Kancijanić je u posljednjih nekoliko minuta pružio priliku igračima koji su manje igrali, ali niti to nije pomoglo igračima Okruka da slave barem u tom dijelu igre.