VK Opatija: Pobjeda protiv Pule @ 3. HVL

Arhiva Liburnija.net

U posljednjih sedam minuta, s obzirom na visoku prednost, trener domaćih u vodu šalje rezervnu postavu što donekle koriste Puljani te taj dio igre rješavaju u svoju korist za konačni rezultat utakmice 9 : 3.

Volosko – U drugom kolu 3. HVL skupina Rijeka vaterpolisti Opatije upisali su prvu pobjedu i tri boda u susretu protiv ekipe Pule.

Puljani koji su u Volosko došli kao vodeća momčad prvenstva nakon odigranog jednog kola držali su priključak samo u prvih sedam minuta nakon čega više nisu imali snage niti kvalitete parirati raspoloženim opatijskim vaterpolistima.

Opatijci su osjetniju prednost ostvarili sredinom druge četvrtine kada nakon sigurnih obrana vratara Stilinovića golovima Štokića, Kaluđerovića i kapetana Jurage stižu do četiri gola prednosti. U istom ritmu nastavlja se i u trećoj četvrtini koja također završava rezultatom 3 : 0 u korist igrača trenera Kancijanića.