VK Opatija: Poraz na startu prvenstva @ PH za Nade

Liburnija.net: Mlade nade VK Opatija @ Dubrovnik

Mlade opatijske vaterpoliste večeras u drugom kolu čeka ekipa Okruka, protivnik po mjeri, protiv kojega će se tražiti prvi bodovi.

Opatija – Najmlađi vaterpolisti Opatije, nade, doživjele su uvjerljiv poraz na startu prvenstva Hrvatske koje se ovaj vikend igra u Dubrovniku, od jednog od favorita za osvajanje naslova, splitskog Mornara.

Fizički jači i spremniji suparnici od početka su diktirali ritam igre i iz minute u minutu povećavali prednost do konačnih 18 : 2.S obzirom da je to bila prva utakmica ove generacije, rezultat je očekivan i realan. Mlade opatijske vaterpoliste večeras u drugom kolu čeka ekipa Okruka, protivnik po mjeri, protiv kojega će se tražiti prvi bodovi.