Završen Međunarodni odbojkaški turnir na pijesku ‘Ičići Open 2015.’

icici_open_2015_1

Zadnji je dan bio je ispunjen brojnom publikom koja je definitivno znala pratiti razigrane i atraktivne mečeve te na visokim temperaturama, uz zabavni komentatorski dvojac, uspjela je još više užariti atmosferu koja je vladala na utakmicama.

icici_open_2015_2

Ičići – Posljednji dan Ičići Open međunarodnog Masters turnira odbojke na pijesku završio je u nagrađivačkom tonu. Za zlato u muškoj kategoriji borile su se dvije slovenske ekipe, a Danijel Pokeršnik i Nejc Zemljak su s rezultatom od 2:0 odnijeli pobjedu nad Klemenom Ponikvarom i njegovim partnerom Leom Mohorićem. Brončani su bili Splićanin Nikša Dell’Orco i Opatijac Ivan Đorđević što je posebno oduševilo domaće navijače.

A da su zlatne, dokazale su i naše dvoranske reprezentativke Senna Ušić Jogunica i Samanta Fabris koje su u finalu pobijedile Slovenke Evu Zupan i Tjašu Jančar 2:0. Treće mjesto u ženskoj kategoriji osvojile su Nina Kontrec i Mojca Pene, također Slovenke. Nagrade za najboljeg muškog igrača te najbolju žensku igračicu turnira osvojili su Nejc Zemljak i Samanta Fabris.

icici_open_2015_3

Prvo mjesto nosilo je nagradu od 5.000 kuna, drugo mjesto od 3.000 kuna, treće mjesto 1.500 kuna te četvrto mjesto 500 kuna. Uz novčane nagrade, Fototeh grupa svojim je vrijednim proizvodima sponzorirala prvo i treće mjesto, Urarstvo Štimec drugo, a Katarina line četvrto mjesto.

Isto tako u zadnjem danu gledatelji su mogli uživati u brojnim nagradnim igrama za djecu, ali i odrasle, čije su nagrade omogućili razni sponzori turnira. Zadnji je dan bio je ispunjen brojnom publikom koja je definitivno znala pratiti razigrane i atraktivne mečeve te na visokim temperaturama, uz zabavni komentatorski dvojac, uspjela je još više užariti atmosferu koja je vladala na utakmicama.

Finalne utakmice medijski je pratio Kanal RI, nakon čega je uslijedila dodjela medalja i nagrada najboljima.