Završena jubilarna deseta pustolovna utrka K1 Challenge

Na ovoj zahtjevnoj utrci prvo mjesto su osvojili Dalibor i Elvis Kalčić, drugo Dejan Ljubas i Mauricio Križmanić, treće Davorin Šindler i Igor Dorotić, a četvrto Ivan i Krešimir Golec.

Kastav – Jubilarna deseta po redu pustolovna utrka KI Challenge 2012. ove je godine završila u Kastvu. KI challenge poznat je kao najteža i najzanimljivija pustolovna utrka u Hrvatskoj. U svojih 9 izdanja dobro je namučila vrhunske pustolovne sportaše. Uz to kvalitetno promovira Istru, Kvarner, Gorski kotar i otoke kroz sve njihove kvalitete te širi saznanja o spomenutim destinacijama u svijetu pustolovnog turizma.

Tehnički sastanak održan je 14. rujna u Gradskoj vijećnici u hotelu Kukuriku, a utrka je održana 15. i 16. rujna. Nakon završene utrke za organizatore i natjecatelje organiziran je ručak i proglašenje pobjednika u restoranu Vidikovac.