Završnica kupa Hrvatske za nade : Poraz protiv Medveščaka

Arhiva Liburnija.net

Sve u svemu krajnji rezultat nije loš s obzirom na snagu protivnika, a igrači trenera Kancijanića pokazali su vidljiv napredak u igri, u usporedbi sa nastupom na državnom prvenstvu u Dubrovniku, ove zime.

Rijeka – Najmlađi vaterpolisti Opatije otvorili su porazom završni turnir kupa Hrvatske koji se od četvrtka do nedjelje u organizaciji našeg kluba igra na bazenima Kantrida. Bolji od njih bili su u zanimljivoj utakmici vršnjaci iz Medveščaka koji su odlučujuću prednost stekli u posljednjih deset minuta, nakon što su Opatijci preko svog najboljeg igrača Tina Brubnjaka opasno prijetili do poluvremena.

Moramo reći da u te prve dvije četvrtine nije bilo niti sreće jer je Brubnjak pri rezultatu 3 : 1 za goste promašio četverac i još dvije izgledne prilike dok je kod nekoliko odličnih pokušaja opatijskih vaterpolista, gostujućeg vratara spašavao okvir gola.