Završnica PH za nade : Opatijske nade zauzele 13. mjesto

ph_nade_vaterpolo_klub_opatija_korcula_2016_1

Sve u svemu odlično odrađeno prvenstvo s obzirom da su zabilježene dvije pobjede i dva neriješena rezultata uz samo tri poraza te uz činjenicu da su Opatijci bili jedan od najmlađih sastava na turniru.

Korčula / Volosko – Najmlađi opatijski vaterpolisti zauzeli su 13. mjesto na završnici prvenstva Hrvatske, koje se u organizaciji KPK održalo na korčulanskom gradskom bazenu Gojko Arneri.

Nakon što su u grupi zauzeli četvrto mjesto i to uz dva remija protiv Galeba i Solarisa te porazom od favorizirane Mladosti, Opatijci su u razigravanju za plasman od 9. – 16. mjesta izgubili od ZPK 5 : 4 i splitskog POŠK-a 10 : 3

Posljednjeg dana prvenstva opatijski vaterpolisti su prvo bili bolji od Palade iz Njivica 8 : 3 a zatim u utakmici za 13. mjesto, u uzbudljivoj i neizvjesnoj utakmici koja je završila raspucavanjem sa četiri metra, i od Solarisa konačnim rezultatom 9 : 8.

Sve u svemu odlično odrađeno prvenstvo s obzirom da su zabilježene dvije pobjede i dva neriješena rezultata uz samo tri poraza te uz činjenicu da su Opatijci bili jedan od najmlađih sastava na turniru.

ph_nade_vaterpolo_klub_opatija_korcula_2016

Utakmica za poredak od 9. – 16. mjesta
POŠK : Opatija 10 : 3 ( 5 : 0, 1 : 2, 3 : 0, 1 : 1 )

Sudac : Ante Rogić

POŠK : Stričević, Žurić 1, Ivić, Kaliterna 2, Buljan 2, Šesnić 1, Prezzi 1, Jakaša, Bezić, Penava 3, Pavić, Josipović, Bodrožić, Grubišić
Trener : Tino Radmilo

Opatija : Konta, Smokvina, Tadejević, Bosner, Burburan, Le.Dujmić 1, Lu.Dujmić 2, Jušić, Maglica, Semić, Čače, Babić, Abramović, Tončinić
Trener : Danijel Kancijanić

Utakmica za poredak od 13. – 16. mjesta
Palada : Opatija 3 : 8 ( 0 : 0, 1 : 2, 1 : 3, 1 : 3 )

Sudac : Mojmir Tomić

Palada : L.Jureša, N.Marić, B.Marić 1, K.Jureša 1, Kurtiši, Volarić, Ružić, Prodan, Piršić, L.Virag, Augustinović, Gregurić 1, Gagić, B.Virag
Trener : Nikola Dapčić

Opatija : Dujmović, Smokvina, Tadejević 1, Bosner, Burburan 4, Le.Dujmić , Lu.Dujmić 2, Jušić 1, Maglica, Abramović, Čače, Babić, Semić, Tončinić
Trener : Danijel Kancijanić

Utakmica za 13. mjesto
Solaris : Opatija 5 : 5 ( 8 : 9 ) ( 0 : 1, 1 : 2, 3 : 1, 1 : 1, 3 : 4 )

Sudac : Nikola Gašpardi

Solaris : Slavica, Grubišić 1, Soviti, Brajković 2, Rubeli, Vatavuk, Vrcić 2, Storić 3, Rončević, Lemac , Šupe, Sabioni, Bogdanović, Validžić – Ercegovac
Trener : Denis Šupe

Opatija : Dujmović, Smokvina, Tadejević 3, Bosner, Burburan 2, Le.Dujmić 1, Lu.Dujmić 2, Jušić, Maglica, Semić 1, Čače, Babić, Konta, Tončinić
Trener : Danijel Kancijanić

Danijel Liber / PodUčkun.net

error: Content is protected !!