Završnica prvenstva Hrvatske za nade – Opatijski vaterpolisti osmi

ilustracija

Ovo osvojeno osmo mjesto je najbolji plasman u posljednjih sedam godina neke od kategorija opatijskih vaterpolista na državnim prvenstvima pa stoga upućujemo čestitke svim igračima i njihovim trenerima.

Rijeka – Opatijske nade, vaterpolisti do 12 godina, zauzele su izvrsno 8. mjesto na završnom turniru prvenstva Hrvatske koji se protekli vikend održao u Rijeci.

Nakon što su u teškoj skupini osvojili 4. mjesto pobjedama protiv splitskog Jadrana i KPK s Korčule te porazima od favorita Primorja EB, OVK POŠK i Zadra, Opatijci su u razigravanju za plasman od 5. – 8.mjesta pobijedili Mornar i u posljednjem susretu izgubili od Palade. Ovo osvojeno osmo mjesto je najbolji plasman u posljednjih sedam godina neke od kategorija opatijskih vaterpolista na državnim prvenstvima pa stoga upućujemo čestitke svim igračima i njihovim trenerima.