Županijsko prvenstvo U – 13 : Visoka pobjeda protiv Crikvenice

vk_opatija_mladi_kadeti (5)

Jedini pogodak za Crikveničane postigao je Kostrenčić, minutu prije kraja treće četvrtine, a Opatijce su sa po tri gola do pobjede predvodili Šimac i Lucijan Dujmić.

vk_opatija_mladi_kadeti (4)

Volosko – Opatijski mlađi kadeti nastavili su nizati pobjede u županijskom prvenstvu visoko porazivši svoje vršnjake iz Crikvenice rezultatom 10 : 1.Jedini pogodak za Crikveničane postigao je Kostrenčić, minutu prije kraja treće četvrtine, a Opatijce su sa po tri gola do pobjede predvodili Šimac i Lucijan Dujmić.