1.B HVL : Opatijci nanijeli prvi poraz lideru

Odličnu utakmicu vidjeli su gledatelji sinoć na bazenu Kantrida gdje su se momčadi izmjenjivale u vodstvu sve do posljednjih osam minuta u kojima su se Opatijci golovima Paparića, Deželjina i Cara napokon odvojili na nedostižnu razliku.

Volosko – Vaterpolisti Opatije nanijeli su prvi poraz lideru prvenstva momčadi Adriatica rezultatom 10:6.

Bio je to inače prvi poraz najvećeg favorita prvenstva koji bez obzira na to i dalje imaju veliku bodovnu prednost u odnosu na drugoplasirani Galeb, a opatijski vaterpolisti su se ovom pobjedom uključili u ravnopravnu borbu za drugo mjesto.