1.B HVL : Opatijcima bodovi iz Vukovara

Odličnom obranom predvođenom sigurnim Olićem opatijski vaterpolisti natjerali su igrače Osijeka na veliki broj grešaka i isforsiranih udaraca nakon kojih su sijevali brzi kontranapadi.

Vukovar – Opatijski vaterpolisti uknjižili su važnu pobjedu na gostovanju u Vukovaru protiv ekipe Osijeka, u sklopu 3.kola prvenstva 1.B Hrvatske vaterpolske lige.

Igrači trenera Kancijanića kontrolirali su rezultat od samog početka utakmice pa su tako nakon minimalnog vodstva od 2 : 1 nakon prve četvrtine već u drugih osam minuta, serijom 6 : 0 riješili sve dvojbe oko pobjednika.

U trećem periodu dolazi do malog opuštanja što domaćini koriste te smanjuju zaostatak na četiri gola ali golovima Matea Saftića i Augustia u posljednjoj četvrtini Opatijci dolaze do zaslužene pobjede i nova tri boda.