1.B HVL : Seniori VK Opatija doživjeli poraz u Sisku

Najefikasniji u redovima Opatije bio je najbolji strijelac prvenstva Sven Augusti s četiri pogotka

Sisak – Vaterpolisti Opatije poraženi su u Sisku od ekipe Siscie, u 12. kolu 1.B HVL, rezultatom 14 : 11. Utakmicu je odlučio početak treće četvrtine kada su domaći vaterpolisti u samo dvije i pol minute postigli tri gola i odvojili se na 9 : 5. Opatijski vaterpolisti su se u posljednjoj četvrtini uspjeli približiti na samo gol zaostatka, međutim za potpuni preokret ipak nisu imali snage niti koncentracije, pa su domaćini uknjižili trobod kojim su preskočili Opatijce na ljestvici, dva kola prije kraja prvenstva.

Najefikasniji u redovima Opatije bio je najbolji strijelac prvenstva Sven Augusti s četiri pogotka, a domaće igrače je sa tri gola predvodio Ravlić.