3. HVL : Preokretom do novih bodova

vaterpolo volosko 2014

Sa nekoliko lijepih golova, od kojih posebno treba istaći rijetko viđenu šraubu Radetića, Opatijci su u samo deset minuta od izgubljene utakmice došli do kapitalne prednosti od 10 : 8 koju su na kraju uspjeli i sačuvati.

Volosko – Prepune tribine vološćanskog plivališta vidjele su sinoć dva lica opatijskih vaterpolista u utakmici 3.kola prvenstva 3. HVL protiv Delfina iz Rovinja.

Opatijci kao da u prve dvije četvrtine nisu niti došli na utakmicu pa su gosti iz Rovinja na poluvrijeme otišli sa velikih pet pogodaka prednosti. Naime, rezultat je nakon 14 minuta igre glasio nestvarnih 8 : 3 u korist Delfina.

Neriješiva zagonetka zvana Kristijan Miletić, koji je sve do poluvremena nazabijao golova iz svih pozicija te katastrofalna realizacija igrača više i promašeni peterac razlog su tako uvjerljivog vodstva gostiju.

I kada su već i najveći optimisti digli ruke od momčadi trenera Šimca dogodio se nesvakidašnji preokret u kojem su opatijski vaterpolisti postigli sedam uzastopnih pogodaka za potpuni rezultatski obrat.

Sa nekoliko lijepih golova, od kojih posebno treba istaći rijetko viđenu šraubu Radetića, Opatijci su u samo deset minuta od izgubljene utakmice došli do kapitalne prednosti od 10 : 8 koju su na kraju uspjeli i sačuvati bez obzira na gol Štokića za 10 : 9, kojim su gosti na 1.56 do kraja ponovno priprijetili.

Sve u svemu vrlo zanimljiva utakmica koja je sa svojom uzbudljivom završnicom uspjela na noge dignuti više od 350 gledatelja.

U predigri istih klubova, opatijski kadeti su rezultatom 8 : 6 također bili uspješniji od svojih suparnika.