AK Opatija: Nino Andrejević pobjednik buzetskog Kronometra

ak_opatija_kronometar_buzet

Nino je odnio pobjedu i u konkurenciji juniora ispred klupskog kolege Lea Rudana i trećeplasiranog Gianluce Antoninija (AK Buzet Autosport).

Opatija – Nino Andrejević pobjednik je druge ovogodišnje utrke Prvenstva Auto i Karting Lige zapad u kronometru ”Memorijal Mladen Žulić i Moreno Komar“ koja se već tradicionalno održava u Svetom Ivanu pored Buzeta.

Andrejević (AK Opatija) je bio najbrži u zbroju tri vožnje ispred Bojana Juranića (AKK Petar Klepac) – ujedno i pobjednika klase 5 te trećeplasiranog Marka Gebauera (AK Opatija). Nino je odnio pobjedu i u konkurenciji juniora ispred klupskog kolege Lea Rudana i trećeplasiranog Gianluce Antoninija (AK Buzet Autosport).

U Klasi 1 prvo mjesto osvojio Dorijano Milanović (AK Istra Racing Team) dok je drugoplasirani bio Igor Bogović (Buzet Autosport).Gore spomenuti Rudan, osvojio je 3.mjesto klase 1 ispred klupskog kolege Zlatka Kika.

U klasi 4 slavio je Nino Andrejević ispred Deana Jurasića (AK IRT) dok je u klasi 5 slavio Bojan Juranić, ispred Marka Gebauera(AK Opatija) i Sanjina prodana (AK Buzet Autosport).
U konkurenciji klubova prvo mjesto pripalo je AK Istra Racing Teamu,ispred drugoplasiranog domaćina AK Buzet autosport i trećeplasiranog AK Opatija.

Na natjecanju je u nastupalo ukupno 50 vozača u konkurenciji Prvenstva AIKLZ te Istarske Rivijere.