Alesia Bučković i Dino Bonetta osvajači su Regionalnog prvenstva Istre i Primorja do 18 godina

tenis_prvenstvo_istre_primorja_2014 (2)

tenis_prvenstvo_istre_primorja_2014 (1)

Rukavac – Prošlog vikenda održano je Regionalno prvenstvo Istre i Primorja za juniore i juniorke, iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza, u organizaciji Tenis kluba Rukavac i Regionalnog saveza Istre i Primorja.

Od 16 prijavljenih juniora pobjednik turnira bio je Dino Bonetta (TK Opatija) , drugo plasirani Tin Dizdarević (TK Kvarner) a treće mjesto su podijelili Andrej Omeragić (TK Opatija) i Marko Bolužić (TK Opatija).

Od 12 prijavljenih juniorki, prvo mjesto osvojila je Alesia Bučković (TK Rukavac), drugo mjesto pripalo je Lucii Žagar (TK Opatija), a treće mjesto su podijelile Sofia Vagaja (TK Rukavac) i Ani Soleša (TK Pro2000 Poreč).

Na kraju je odigran i turnir parova. U muškoj konkurenciji slavio je par Bonetta/Boltužić ispred para Lajoš/Omeragić, dok su kod juniorki slavile Bučković/Dedaj ispred para Vagaja/Žagar.