Berba odličja – opatijski karatisti ovjenčani medaljama na Rijeka kupu @ Rijeka

karate_klub_opatija

Turnir je bio namijenjen svim uzrastima do juniora, kako u borbama pojedinačno tako i u katama. Među Opatijcima, Petra Peruško i Lucija Peruško osvojile su po dvije medalje.

Rijeka – Natjecatelji i natjecateljice Karate kluba Opatija proteklog su vikenda osvojili brojna odličja. Rijeka Cup održao se 10. svibnja u dvorani 3. maj, a sudjelovalo je 245 karatista i karatistica iz 39 hrvatskih i slovenskih klubova.

Turnir je bio namijenjen svim uzrastima do juniora, kako u borbama pojedinačno tako i u katama. Među Opatijcima, Petra Peruško i Lucija Peruško osvojile su po dvije medalje – u kategoriji juniorki do 59 kilograma, Petra je osvojila srebro, a Lucija broncu, dok je u kategoriji kadetkinja iznad 54 kilograma Petra zaslužila prvo mjesto, a Lucija drugo.

Nina Janeš među kadetkinjama do 54 kilograma, osvojila je brončanu medalju, a za istu se izborio i Leon Tuna u kategoriji kadeta iznad 70 kilograma. Paula Manola nastupila je među ml. kadetkinjama iznad 55 kilograma i osvojila je prvo mjesto, a Anton Baždarić svojoj je kolekciji pribrojio još dvije medalje – broncu osvojenu u kategoriji ml. kadeta do 52 kilograma te srebro osvojeno među učenicima iznad 46 kilograma.