hnk_lovran_nk_rab_2014

Na kraju zadovoljniji remijem zasigurno će biti gosti koji su iz jedne prave prilike postigli gol i sa neugodnog gostovanja kući nose vrijedan bod. Momčad Vanje Petrovića ovim je bodom potvrdila da se nalazi u krizi igre i rezultata. Fotogaleriju možete pogledati na ovom linku

Lovran – U susretu 17. kola Prve županijske nogometne lige između nogometaša Lovrana i Raba, od domaćih se očekivala pobjeda kojom bi se igrači iskupili za neuvjerljiva izdanja u posljednjim prvenstvenim utakmicama, osobito za poraze od Cresa i Lokomotive.

Od početka utakmice igrači Vanje Petrovića preuzeli su terensku inicijativu i gostima dali do znanja tko je favorit u ovoj utakmici. Unatoč posjedu lopte plavo žutima falio je zadnji pas koji bi napadače gurao u izglednu priliku za udarac. Gosti su se organizirano i strpljivo branili i svoju priliku čekali iz kontranapada.

U 20. minuti dobro kombiniraju Matovina i Periša po lijevoj strani, lopta biva ubačena u kazneni prostor gdje najprije puca Mrđenović a potom Abram no gostujuća obrana sa crte brani lopti ulazak u gol. Priliku utakmice u 40. je minuti propustio realizirati Janjetić; mladi Mrđenović dobro je probio desnu stranu, zavrnuo je u peterac gdje lovranska devetka šalje loptu preko gola.

hnk_lovran_nk_rab_2014_1

I kako to obično u nogometu biva kazna je stigla istekom prvog dijela; igrala se sudačka nadoknada kada je domaća obrana loše reagirala kod jedne duge lopte, do nje dolazi Tariba koji eurogolom sa dvadesetak metara sa desne strane pogađa suprotne rašlje nemoćnoga Vukića za 0:1.

Drugo poluvrijeme započelo je domaćim izjednačenjem; Abram je solo akciju završio efektnim lobom kojim je prebacio istrčaloga Skoblara za 1:1 u 46. minuti susreta.

Rano poravnanje domaćim je navijačima dalo nadu za potpuni preokret no, on se do kraja ipak nije dogodio. Najbliže pogotku došao je Konić u samom finišu utakmice koji iz voleja nije uspio pogoditi za domaću pobjedu. Na kraju zadovoljniji remijem zasigurno će biti gosti koji su iz jedne prave prilike postigli gol i sa neugodnog gostovanja kući nose vrijedan bod. Momčad Vanje Petrovića ovim je bodom potvrdila da se nalazi u krizi igre i rezultata.

U sljedećem kolu momčad Lovrana ide na noge neugodnim Munama. Utakmica će se igrati u nedjelju, 06. travnja u 16:30 sati.

HNK LOVRAN – NK RAB 1:1 (0:1)
Strijelci: Tariba 45′ (0:1), Abram 46′ (1:1).
Žuti kartoni: Miculinić, Klindić, Gazdek, Matak (HNK LOVRAN), Ribarić (NK RAB)
Glavni sudac: Hrvoje Perkov (Rijeka), pomoćnici: Zoran Martinović (Kastav), Marinko Drašković (Rijeka).

HNK LOVRAN: Vukić, Miculinić (kap.), Zgodić (od 70. Matak), Klindić, Abram, Habalija, Janjetić (od 59. Gazdek), Matovina, Periša (od 81. Kaligarić), Čavka, M.Mrđenović (od 46. Konić).

NK RAB: Skoblar, Dumičić, Debelić, T.Ivić (kap.), D.Beg, Smojver, I.Beg (od 59. Pušelja), B.Ivić (od 81. Antešić), Tariba (od 85. Pahljina), Ivče, Ribarić (od 64. Subašić).