Sinožić, Klarić, Žerić i Vukušić - jake snage Voloskog...

Sinožić, Klarić, Žerić i Vukušić – jake snage Voloskog…

Osim titule najboljih liburnijskih kartadora u 2013. godini, pobjednici su zaslužiti izlet u Postojnu za dvije osobe, 1.000 kuna džeparca, medalje, pehar i prijelazni pehar.

Opatija – Na opatijskoj boćariji, prošle nedjelje održalo se finale Liburnijskog TOP 16 Mastersa u briškuli i trešeti. Na spomenutom turniru natjecalo se 16 najboljih parova koji su ostvarili pravo nastupa u finalu kvalificiranih na 8 izlučnih turnira posljednjih mjesec dana.

Mudrovčić i Matetić - pobjednici turnira

Mudrovčić i Matetić – pobjednici turnira

Tako je titulu najboljih kartadora Liburnije zasluženo ponio par Mudrovčić i Matetić, drugo mjesto osvojio je par Šepić – Babić. Treće mjesto osvojio je par Bugi – Lone, a četvrto Žerić – Vukušić. Osim spomenutih kartaških prvaka, svoje mjesto u TOP 16 Mastersu bili su osigurali parovi: Gigi – Pino; Mateša – Mateša; Ivanković – Vukelić; Bilić – Bučković; Puharić – Mamula; Jakotić – Jurčić; Di Costanzo – Dajak; Babić – Šegota; Duvnjak – Paliska; Sinožić – Rudan; Škorić – Bolanča i Franković – Klarić.

Osim titule najboljih liburnijskih kartadora u 2013. godini, pobjednici su zaslužiti izlet u Postojnu za dvije osobe, 1.000 kuna džeparca, medalje, pehar i prijelazni pehar. Drugoplasirani par osvojio je vinsku turu (Krk, 2 osobe) i 500 kuna džeparca, pehar i medalje dok je fish piknik (brod Jadera, 2 osobe) uz 500 kuna džeparca, pehar i medalje osvojio trećeplasirani par.

Sponzori Mastersa su Trophy point; Paragvaj tours; Marea; Da Riva; Grill Zona; Boćarija; Restaurant Kinkela; Restaurant Galeb; Calypso Icici; Caffe bar Rapido; Bistro Kantun; Pizzeria Delfino; Bistro Venezia; Lovranski pub; Lučica Ičići; Auto Kinkela d.o.o.; Buddy’s; Pizzeria Moho; Pizzeria 051; Oštarija Štacion; Restaurant Sidro; Restaurant Laguna i Caffe bar Tin, dok je medijski pokrovitelj bio portal www.poduckun.net.