FOTO Međunarodni vaterpolski turnir “Krunoslav Brguljan“ – Opatijci u finalu bolji od Primorja EB

Za momčad Opatije nastupili su : Neo Bradetić, David Vičić, Patrik Mandekić, Dominik Kolak, Adriano Bencich, Len Dujmić, Lucijan Dujmić, Damjan Rubeša, Vilim Kordiš, Mauro Liber, Fran Pavlić, Viktor Šuša, Bartol Kolanović, Bože Galić, Mario Krapić, Dario Ban, Nino Dešić i Marko Spes. Fotogaleriju s turnira pogledajte na ovom linku

Samir Barač predaje pehar Opatijcima

Volosko – Proteklog vikenda, na plivalištu u Voloskom održano je deveto izdanje međunarodnog vaterpolskog turnira “Krunoslav Brguljan“ za kategoriju U – 12. U konkurenciji osam ekipa iz pet država, nakon utakmica po skupinama, slavili su mladi vaterpolisti Opatije koji su u uzbudljivom finalu, u sjajnoj atmosferi, koju je stvorilo oko 200 gledatelja bili bolji od svojih prvih susjeda Primorja EB. U utakmici za treće mjesto, mađarskom dvoboju između ZF Egera i Vaterpolske akademije Kosz – Petovari iz Budimpešte, pobjedu su odnijeli vaterpolisti iz Egera. Peto mjesto na turniru zauzela je talijanska Modena, šesta je Vojvodina, a na posljednje dvije pozicije plasirali su se Bečej i Banja Luka, koja je nastupala izvan konkurencije zbog nekolicine starijih igrača u momčadi.
Rezultati

Ekipa Vk Primorje EB

Skupina A
VK Opatija : Sea Sub Modena 13 : 4 ( 5 : 0, 2 : 3, 3 : 1, 3 : 0 )
ZF Eger : VK Banja Luka 4 : 2 ( 2 : 1, 0 : 1, 1 : 0, 1 : 0 )
VK Banja Luka : Sea Sub Modena 8 : 5 ( 3 : 0, 0 : 3, 2 : 1, 3 : 1 )
VK Opatija : ZF Eger 6 : 2 ( 3 : 2, 0 : 0, 1 : 0, 2 : 0 )
VK Opatija : VK Banja Luka 9 : 15 ( 3 : 2, 3 : 2, 1 : 6, 2 : 5 )
Sea Sub Modena : ZF Eger 0 : 10 ( 0 : 1, 0 : 1, 0 : 4, 0 : 4 )

Skupina B
VK Primorje EB : VK Vojvodina 13 : 3 ( 2 : 0, 2 : 1, 3 : 1, 6 : 1 )
VK Bečej : KOPE UVSE 4 : 11 ( 0 : 2, 1 : 3, 1 : 2, 2 : 4 )
VK Vojvodina : VK Bečej 7 : 1 ( 2 : 0, 0 : 0, 2 : 1, 3 : 0 )
VK Primorje EB : KOPE UVSE 11 : 3 ( 2 : 0, 1 : 1, 3 : 1, 5 : 1 )
VK Bečej : VK Primorje EB 1 : 13 ( 0 : 2, 0 : 3, 0 : 2, 1 : 6 )
VK Vojvodina : KOPE UVSE 1 : 13 ( 0 : 1, 0 : 1, 0 : 4, 0 : 4 )

Krcate tribine na Voloskom

Polufinala za poredak od 1. – 4. mjesta
VK Primorje EB : ZF Eger 8 : 7 ( 0 : 2, 3 : 1, 2 : 1, 3 : 3 )
VK Opatija : KOPE UVSE 15 : 6 ( 3 : 0, 3 : 1, 5 : 1, 4 : 4 )

Polufinala za plasman od 5. – 8. mjesta
VK Vojvodina : VK Banja Luka 2 : 7 ( 0 : 1, 1 : 1, 0 : 1, 1 : 4 )
Sea Sub Modena : VK Bečej 5 : 3 ( 0 : 0, 3 : 0, 1 : 1, 1 : 2 )

Za 7.mjesto : VK Banja Luka : VK Bečej 11 : 0 ( 3 : 0, 3 : 0, 2 : 0, 3 : 0 )
Za 5.mjesto : VK Vojvodina : Sea Sub Modena 4 : 7 ( 1 : 2, 0 : 1, 2 : 2, 1 : 2 )
Za 3.mjesto : ZF Eger : KOPE UVSE 9 : 1 ( 0 : 0, 3 : 0, 3 : 0, 3 : 1 )

Ekipa ZF Eger

Finale
VK Primorje EB : VK Opatija 6 : 7 ( 0 : 2, 1 : 2, 2 : 2, 3 : 1 )
Suci : Andrej Laginja i Tomi Kavčič ( Slovenija )

VK Primorje EB : Broznić, Šurbek, Tomić, Krota, Burburan 2, Bosner 2, L.Marčetić 1, Jušić, Jurasić, B.Marčetić, Tončinić 1, Polonijo, Štimec, Uhač
Trener : Marijan Pichler

VK Opatija : Bradetić, Vičić, Mandekić, Kolak, Bencich, Le.Dujmić 2, Lu.Dujmić 4, Rubeša, Kordiš, Liber, Pavlić, Šuša, Kolanović, Galić 1
Trener : Damir Glavan

Za momčad Opatije nastupili su : Neo Bradetić, David Vičić, Patrik Mandekić, Dominik Kolak, Adriano Bencich, Len Dujmić, Lucijan Dujmić, Damjan Rubeša, Vilim Kordiš, Mauro Liber, Fran Pavlić, Viktor Šuša, Bartol Kolanović, Bože Galić, Mario Krapić, Dario Ban, Nino Dešić i Marko Spes.

Fotogaleriju s turnira pogledajte na ovom linku

Danijel Liber / PodUčkun.net

#wpdevar_comment_3 span,#wpdevar_comment_3 iframe{width:100% !important;}
error: Content is protected !!