judo_klub_rijeka_turnir_kup_prijateljstva_krk

Osim takmičara iz Hrvatske, nastupili su natjecatelji iz Slovenije, Austrije i Italije, a najbolje rezultate osvojili su članovi kluba ‘Pulafit’. Veliku fotogaleriju pogledajte na ovom linku

Rijeka / Krk – Prošlog vikenda na Krku je održan judo turnir ‘Kup prijateljstva’ na kojem je nastupilo 183 natjecatelja iz 32 kluba.

Judo klub Rijeka, nastupio je s 19 natjecatelja te je osvojio drugo mjesto u ukupnom poretku, a zlatnim medaljama okitili su se Filipović Lovro, Helena Stanišić, Petra Katia Milde, Luka Viljušić, Marko Drozdek, Borna Rošić i Sabina Fetić.