nk_lovran_2011-1…u narednim retcima pročitajte izvještaj s utakmice NK Lovran, kojeg donosi naš novi suradnik Marin Ružić…
…također, nekoliko fotografija s navedene utakmice možete pogledati u nastavku…

Lovran – U derbiju 7. kola 1. županijske nogometne lige između Lovrana i Kraljevice, gosti su rezultatom 0 : 2 nastavili pobjednički niz, a domaći su nogometaši unatoč podršci navijača upisali prvi ovosezonski poraz na domaćem terenu.
nk_lovran_2011-8
Trener Lovrana Vanja Petrović je u sastavljanju momčadi imao popriličnih problema budući da što zbog kartona, a što zbog ozljeda nije mogao računati na čak četiri standardna prvotimca. Unatoč tome Lovran se u prvom poluvremenu hrabro i muški suprotstavio favoriziranim gostima te se na odmor otišlo sa rezultatom 0:0. Drugo poluvrijeme je donijelo izjednačenu i tvrdu igru sa malo šansi na obje strane do 58. minute kada nakon prodora sa desne strane iz gužve na gol crti Ivan Marohnić postiže vodeći pogodak za Kraljevicu, unatoč protestima Lovranaca koji su tražili zaleđe i raspravljali se sa inače neuvjerljivom sudačkom trojkom.
Nakon primljenog gola Lovranci kreću malo ofenzivnije prema vratima gostiju što je rezultiralo i drugim pogotkom u mreži domaćeg vratara Bradičića.
Strijelac je za gostujućih 0:2 bio Devčić u 80. minuti utakmice. Susret je po vjetrovitom i prohladnom vremenu pratilo dvjestotinjak gledatelja. U sljedećem kolu 16.listopada Lovran gostuje na Lošinju protiv istoimenog domaćina gdje će pokušati prekinuti negativan niz od dva uzastopna poraza.
LOVRAN: Bradičić, Matak, Miculinić, Habalija, Klindić, T. Periša, Mujakić, Burilo (od 77′ Rupčić), Starčić (od 62′ Kaligarić), Duvnjak (od 62′ Pantalon), Vadlja (od 82′ R. Periša)
KRALJEVICA: Mustapić, D. Mijolović (od 36′ Pećar), M. Marohnić (od 67′ I. Mijolović), Kocijan, Strukan, Grujić, Lukačić (od 82′ Tadejević), Dragičević (od 36′ I. Marohnić), Devčić (od 88′ Suzović), Kurolt
Strijelci: 0:1 I. Marohnić (59′), 0:2 Devčić (80′).
Žuti kartoni: Bradičić, Matak, Starčić, Kaligarić (Lovran), Kosir, I. Marohnić (Kraljevica)

Liburnija.net: NK Lovran vs. NK Kraljevica @ Lovran

Tekst i foto: Marin Ružić / Liburnija.net