Sretni i spretni strijelac dva pogotka Sandro Pecman (Beni, Dramac i Vukelić)

Od prve minute gosti su držali konce igre u svojim rukama ili bolje rečeno nogama; domaćini su se par puta približili golu Muna, ali tamo je bio siguran Baržić kojemu je ova utakmica zasigurno najbolja u dresu Muna.
Skrad / Mune – 16. kolo momčadi NK Muna donijelo je dugo očekivanu pobjedu! Momčad Sandia Šnelera opravdala je status favorita i sasvim zasluženo osvojila nova tri boda te učvrstila svoju poziciju lidera na ljestvici druge županijske nogometne lige.
Od prve minute gosti su držali konce igre u svojim rukama ili bolje rečeno nogama; domaćini su se par puta približili golu Muna, ali tamo je bio siguran Baržić kojemu je ova utakmica zasigurno najbolja u dresu Muna. Prvih 45 minuta obilježila je igra gostiju koji su stalno prijetili Čoti, ali lopta jednostavno nije htjela u gol.
Pecman, Dubrović, Šokčić i opet Pecman – samo su neke od neizrealiziranih prilika gostiju koji su na odmor mogli otići sa velikom prednošću, ali zašto jednostavno kad može i komplicirano? U drugo poluvrijeme Munjci ulaze mnogo koncentriranije i agresivnije. Plod takve igre vidjeli smo već u 47′ minuti kada Pecman, sigurno i snažno, trese mrežu domaćina – 0:1!
[nggallery id=165]
Nakon prvog pogotka, dečki ne staju, bore se i dalje te samo pet minuta nakon Pecmana i Grbac (uz malo sreće) postiže pogodak – 0:2! Gosti su se napokon probudili, posložili svoju igru i stalno prijetili golu domaćina. Kod domaćina se stvara nervoza, prekršaji su sve češći i grublji, ali goste to ne ometa u namjeri da postignu još koji pogodak. Velik broj izmjena malo je poremetio igru Muna, ali ni u jednom trenutku pobjeda nije došla u pitanje. Prvi stijelac lige, Pecman, u ovoj je utakmicu sasvim sigurno opravdao svoju reputaciju te u 85 minuti najprije pogađa stativu, a nakon nje s lakoćom posprema loptu u mrežu domaćina – 0:3! Šećer na kraju, samo minutu prije kraja Vukelić bez problema prolazi zadnju liniju obrane Poleta i lopta se opet našla u mreži domaćina – 0:4!
Svakako valja spomenuti i pohvaliti navijače Muna, cure i dečke, koji svoje favorite prate iz nedjelje u nedjelju i glasna su podrška koja, vjerujemo, dečkima puno znači na putu prema prvoj županijskoj lizi! Slijedi još jedno gostovanje u nizu, Lokve su sljedeće odredište NK Muna, dečkima držimo fige i nadamo se novim bodovima. Dečki, sretno!
16.kolo 2.ŽNL
NK POLET – NK MUNE 0:4 (0:0)

Igralište: Skradska draga, Skrad
Sudac: Goran Juranić (Kostrena), pomoćni: Vučković, Pojer (Vrbovsko)
Žuti kartoni: Štajduhar, Brenc (Polet)
Strijelci: 0:1 Pecman (47′), 0:2 Grbac (52′), 0:3 Pecman (85′), 0:4 Vukelić (89′)

NK POLET: Čota (od 76′ Šutej), Grgurić, Kvaternik, Brenc, Štimac, Beljan (od 71′ Tomljenović), Kesić (od 36′ Kuzmanović), Malnar (od 80′ Margeta), Mrvoš (od 95′ Ožbolt), Brenc, Štajduhar
Trener: Vjekoslav Ljubičić
NK MUNE: Baržić, Trdić (od 78′ Mohorovičić), Šneler (od 85′ Stanić), Beni, Dramac, Doričić (od 74′ Ružić), Šokčić (od 63′ Ivančević), Dubrović (od 54′ Perčić), Vukelić, Grbac, Pecman
Trener: Sandi Šneler