badminton_rukavac-damar_2013 (12)

Nakon završetka nadmetanja, ceremonija proglašenja najboljih i druženje svih sudionika uz prigodnu zakusku održana je u Caffe baru Damar. Foto-galeriju možete pogledati u nastavku teksta.

Rukavac – Protekle je subote tenis centar Damar u Rukavcu ugostio prvi ovogodišnji turnir županijskog prvenstva u rekreativnom badmintonu. Na turniru je sudjelovalo 39 natjecatelja koji su se u četiri kategorije borili za županijska odličja.

U kategoriji žena ispod 40 godina najbolja je bila Maja Tuhtan iz Rukavca, drugoplasirana je bila Sandra Lazić također iz Rukavca dok je treće mjesto osvojila predstavnica opatijskog Gorova Petra Jerkić.

U konkurencjiji žena iznad 40 godina prvo je mjesto osvojila Marija Šimić Hlača, drugoplasirana je bila Đeni Bartolović dok je treće mjesto osvojila Eni Tomšić. Sve su tri spomenute natjecateljice predstavnice BK Rukavac.

badminton_rukavac-damar_2013 (04)

Pobjedu je u muškoj kategoriji iznad 40 godina osvojio Mauro Prodan, drugi je bio Vilim Udović dok je treće mjesto osvojio Andrej Matacin. Sve tri medalje u ovoj su kategoriji otišle u ruke igrača KŠR Gorovo.

U najprestižnijoj muškoj – 40 kategoriji pobjedu je u napetom finalu u tri seta odnio domaći igrač Vedran Štefanek koji je u finalu bio bolji od još jednog Rukavčana Marka Šepića. Treće je mjesto osvojio predstavnik KŠR Gorovo i povratnik na badminton terene Joško Bačić.