Prvo mjesto i prelazni trofej Juniorskog Kupa Galeb, skulpturu galeba, osvojila je četveročlana momčad SRD „Zubatac“ Lovran u sastavu – Angela Basan, Tonko Pavičević, Luko Pavičević i Patrik Uhač.

Lovran – Mladi ribari iz Sportsko ribolovnog društva „Zubatac“ Lovran pobijedili su na 9. juniorskom kupu Galeb 2017. koje se održalo u nedjelju u organizaciji društva sportskog ribolova „Galeb“ iz Raše, a lovilo se na obalnom području ispod mjesta Prtlog, južno od Rapca. Natjecalo se u dvije kategorije – kategoriji do 12 godina i kategoriji do 16 godina.

Najbolji u kategorijji do 12 godina bio je Luko Pavičević iz SRD „Zubatac“ Lovran, s ulovljenih 16 riba, ukupne težine 471 gram. Drugo mjesto osvojio je Lovro Tutić iz ŠRK „Jadran“ Opatija, a treći je bio Toni Martinčić iz DSRŠAV „Galeb“ iz Raše.

Prva u kategorijji do 16 godina bila Angela Basan iz SRD „Zubatac“ Lovran, s ulovljenih 7 riba, ukupne težine 686 grama. Drugo mjesto osvojio je Tonko Pavičević iz SRD „Zubatac“ Lovran, a treći je bio Lucijan Blašković iz DSRŠAV „Galeb“ iz Raše.

Najmlađi natjecatelj kupa bio je Niko Matejčić ( rođen 2011.) iz SRD „Kostrena“ iz Kostrene, a najveću ribu ulovio je Lucijan Blašković iz DSRŠAV „Galeb“ Raša – pica od 305 grama.

Fotogaleriju koju smo snimili tijekom održavanja natjecanja pogledajte na ovom linku