FOTO Rijeka u posljednjoj provjeri pred nastavak sezone svladala Krško s visokih 3:0

Dva pogotka za Rijeku postigao je Acosty, a još jednoga je dodao Stjepan Lončar, koji je prvi u 20 minuti otključao vrata gostiju. Acosty je mrežu zatresao osam minuta kasnije te ponovo sredinom drugog poluvremena kada je postavio i konačan rezultat.

Rijeka – U posljednjoj provjeri pred početak drugog dijela natjecateljske sezone u 1. HNL, HNK Rijeka svladala je večeras na Rujevici slovenskog nogometnog prvoligaša Krško visokim rezultatom 3:0.

Uskoro donosimo opširniji izvještaj, a do tada pogledajte fotogaleriju s Rujevice koju su snimili naši reporteri.