liburnijanet_gimkana_jusici…Kukurin je pobijedio u dvije kategorije…
…Dva novietta su kategorija kartinga i kategorija natjecatelja do 14 godina…

Jušići – Na natjecanju u spretnosti vožnje motora, odnosno gimkani, koja se održala jučer ispred caffe bara ”Črni mačić” u Jušićima, ukupni pobjednikom s najbržim vremenom proglašen je Sandro Kukurin.
Za utrku se prijavilo 25 vozača, a njih 20 natjecalo se u konkurenciji za bogate nagrade. U kategoriji do 100 ccm najuspješniji je bio Sandro Kukurin, a drugo i treće mjesto osvojili su Sani Hlanuda i Alen Peruč.
Sandro Kukurin bio je najuspješniji i u drugoj kategoriji, motorima snažnijim od sto ”kubika”, drugi je opet bio Sani Hlanuda dok je treće mjesto osvojio Sandi Poščić. U kategoriji skutera Hlanuda je osvojio prvo mjesto, a iza njega slijede Mateo Topić i Elvis Puž.
Na ovom su natjecanju uvedene i dvije novitetske kategorije – u kategoriji natjecatelja do 14 godina prvi je bio Patrik Vlah, a drugi Renco Smilović, a u kategoriji karting prvi je Alen Peruč, kojeg slijede Mateo Topić i Marijan Aničić.

Liburnija.net: Gimkana @ Jušići