gala_zukic_sbk_pesekani_zagreb_2014

Gala je odličnim igrama u tri meča ostvarila isto toliko pobjeda te je zasluženo slavila ispred predstavnica SBK Zagreb Lorene Tomečak i Beatris Mihelčić. Veliku fotogaleriju iz Zagreba pogledajte na ovom linku…

Zagreb – Drugo izdanje Croatian Junior Open turnira održalo se protekle subote u Zagrebu. ”2nd ISBO Speed badminton Geodezija Aleksić Croatia Junior Open 2014 puni je naziv turnira koji se u organizaciji SBK Zagreb održao prošle subote u dvorani OŠ Kajzerica.

Gala Zukić

Gala Zukić

Turnir koji je prvi takvoga tipa u svijetu speed badmintona, okupio je 39 natjecatelja iz Hrvatske i Slovenije koji su se u juniorskim kategorijama (do 18 god.) nadmetali za 500 bodova za svjetsku speed badminton ljestvicu. Natjecatelji su nastupali u 7 pojedinačnih i 2 kategorije parova.

Speed badminton klub Pešekani na ovom je turniru predstavljala Gala Zukić koja je u kategoriji djevojčica do 12 godina starosti (U12Girls) osvojila prvo mjesto. Gala je odličnim igrama u tri meča ostvarila isto toliko pobjeda te je zasluženo slavila ispred predstavnica SBK Zagreb Lorene Tomečak i Beatris Mihelčić. Ovom pobjedom Gala je nastavila niz te je medaljama iz Ičića, Trbovlja i Krapine pridodala i veliki pehar sa Croatia Junior Open-a.

Od ostalih hrvatskih predstavnika pobjede u svojim kategorijama osvojili su: Filip Bača (SBK Zagreb, U12Boys), Marko Jerković (SBK Zagreb, U14Boys), Ivor Ilić (SBK Sušak, U18Boys) te par N.Kučina/F.Dudaš (SBK Zagreb, U18Boys doubles).

Gala Zukić

Gala Zukić

Galu i ostale Pešekane do kraja 2014. godine čekaju još dva nastupa; ISBO Christmas Open 12.prosinca te Prvo Državno Prvenstvo u Speed badmintonu 13. prosinca. Oba turnira održat će se u Zagrebu.