FOTO Seniori Opatije rutinski svladali Vrbovec, Kovačević postigao pogodak za pamćenje

Treći pogodak za Opatiju brazilski su režirali Flego i Kovačević. Najprije je Flego u zraku asistirao petom, a potom Kovačević smireno petom trese mrežu. Flego strijelac i asistent…

Rijeka – Opatija je s lakoćom svladala Vrbovec 3:0. Sigurna i rutinska pobjeda koja će se pamtiti po trećem golu. Brazilski su ga režirali Flego i Kovačević. Najprije je Flego u zraku asistirao petom, a potom Kovačević smireno petom trese mrežu.

Utakmica je riješena u prvom dijelu. U 14. minuti 1:0 za Opatiju. Izvrsna duga lopta Bertoše, kapetan Josip Rudan daje prizemnu povratnu, a Flego zabija s 13-14 metara u rašlje. U 27. minuti nakon kornera Furijana, Lazić zakucava glavom za 2:0.  Flego i Lazić imali su po još jednu šansu. Moglo je sve biti drugačije da u samom uvodu utakmice Iveša nije čudesno skinuo dva udarca sa šest-sedam metara u istom napadu

Blijedi gosti imali su još jednu šansu, no dojam je da ne bi dali gol do sutra.

U drugom dijelu uspavanka. Opatija s lakoćom kontrolira igru, s pola gasa. Sve do izvanserijskog gola. Još i Furijan ima šansu nakon solo prodora. Pred kraj izvrstan solo prodor Petanjeka. Povukao je loptu 20 metara, prošao nekoliko igrača i nažalost asistirao umjesto da bude mrvicu sebičan na rubu šesnaesterca.

Zanimljivo da je susret kasnio desetak minuta zbog kašnjenja sudaca.

OPATIJA – VRBOVEC 3:0 (2:0)

Stadion Kantrida. Gledatelja: 150.

Strijelci: 1:0 Flego (14), 2:0 Lazić (27.), 3:0 Kovačević (75.)

Žuti kartoni: Lazić, Kovačević (Opatija)

OPATIJA: Iveša, J. Rudan, Petanjek, Bertoša, Jukičić, Lazić (od 77. Ismaili), Furijan, T. Rudan (od 55. Krešić), Flego, Bogolin, Pejanović (od 45. Kovačević)

VRBOVEC: Jurić, Vrtlar, Šimić, Colarić, Krizmanić (od 80. Ištvanović), Dimović (od 84. Škaro), Busija, Boroša (od 68. Vimislicky), Malkoč, Nakić, Pluščec

Seniori Opatije Rutinski Svladali Vrbovec, Kovačević Postigao Pogodak Za Pamćenje