Liburnija.net: Druženje nakon turnira @ Damar, Rukavac

Proglašenje najboljih i dodjela nagrada uz druženje svih sudionika održano je u tradicionalno ugodnoj atmosferi Caffe bara Damar u Rukavcu.

Rukavac – Ove se subote u Rukavcu održao posljednji ovosezonski turnir prvenstva županije u badmintonu za rekreativce. Natjecanje se održalo na terenima tenis centra Damar u organizaciji BK Rukavac.

Tridesetak sudionika natjecalo se za odličja u pet kategorija. Ovaj tradicionalni turnir ovoga je puta ponudio i natjecanje u kategoriji djece do 12 godina starosti. Pobjedu je u toj kategoriji odnio Leo Mladenić, drugo je mjesto pripalo Andreju Krnjatiću dok je treće mjesto osvojila Marija-Anđela Vranješ. U kategoriji žena do 40 godina starosti prvo je mjesto zauzela Sandra Lazić, druga je bila Petra Jerkić, a treća Marta Smoljan.

Marija Šimić-Hlača bila je najbolja u ženskoj konkurenciji iznad 40 godina, drugo je mjesto osvojila Đeni Bartolović dok je treće mjesto zauzela Kristina Franović. U muškoj konkurenciji iznad 40 godina starosti pobjedu je odnio Mauro Prodan, drugo mjesto je zauzeo Viliam Udovič dok je treći bio Andrej Matacin.

U najjačoj kategoriji, muških do 40 godina starosti pobjedu je izborio Vedran Štefanek, drugo mjesto pripalo je Damiru Lubiani a treće Marinu Ružiću. Nakon završetka turnira, proglašenje najboljih i dodjela nagrada uz druženje svih sudionika održano je u tradicionalno ugodnoj atmosferi Caffe bara Damar u Rukavcu.