FOTO U prijateljskom susretu nogometaši Opatije bolji od Krka

Nekoliko fotografija s utakmice pogledajte u nastavku…

Opatija – Na opatijskom campu seniori Opatije u prijateljskom susretu svladali su Krk 3:1. Sve se bitno dogodilo u drugom dijelu. U prvom dijelu po jedna šansa s obje strane. Rudan je iz blizine iz okreta, spretno pucao, a lopta je prošla tik uz stativu. Krk uzvraća oštrim udarcem, no vratar Opatije brani oštar udarac s 20 metara.

U drugom dijelu Krk pogađa stativu. Još jedna šansa za Krk. S pet metara glavom preko gola. Nakon prekratkog ispucavanja, vratar Opatije brani veliku šansu, oči u oči s napadačem. Krk dolazi u vodstvo iz penala sredinom drugog dijela koji je izborio Golić. Siguran je Josipović. Opatija navaljuje. Krk nestaje s terena. Lazić pogađa prečku iz slobodnjaka koju minutu kasnije. Za dvije minute opet Opatija ima veliku šansu, vratar Krka brani u situaciji jedan na jedan. U sljedećoj minuti Flego zabija glavom nakon udarca iz kuta. Rexhepiju vratar Opalić skida stopostotnu šansu. Vidmar pogađa za 2:1 nakon izvrsne duge lopte Lazića. Nakon dobrog prodora Mikulice za 3:1 pogađa Lazić u zadnjim minutama.

Opatija – Krk 3:1 (0:0)

0:1 Josipović (11m), 1:1 Flego, 2:1 Vidmar, 3:1 Lazić

OPATIJA: Ravlić, Ismaili, Kurilić, Jukičić, Rudan, Lucić, Petanjek, Šolić, Bogolin, Rudan, Flego
(još su igrali: Pejić, Rexhepi, Lazić, Cvetković, Čulina, Kovačević, Vidmar, Mikulica)

KRK: Magaš, Malinić, Golić, Mijić, Con, Totić, Frančišković, Alilović, Josipović, Kurolt, Gibičar
(još su igrali: Opalić, Pupovac, Pejić, Dujmović, Dijanić, Šabalja, Juras, Šimunović, Kovačević, Masnjak)