FOTO/VIDEO Nogometaši Opatije pobjedom u Senju potvrdili naslov jesenskog prvaka

Test, foto i video: Anto Ravlić

Kako je protekao susret u Senju provjerite u našoj fotogaleriji i video isječku…

Senj – Opatija je pobjedom u Senju 2:0 došla do naslova jesenskog prvaka. Senjani su se hrabro držali i pružili snažan otpor. Čak osmorica od 14 igrača Nehaja spadaju u kategoriju mlađi igrači. Najveća prepreka objema ekipama je bio težak teren. Kvalitetniji Opatijci su dominirali cijeli susret, no potpunu dominaciju na terenu preuzeli su posljednjih pola sata, kada su domaćini pali sa snagom.

Bila je to utakmica s malo šansi. Dva puta su Senjani imali situaciju jedan na jedan. Najprije Budan nakon dobrog prodora, no oklijevao je pa ga je sustigao Rudan. Na samom početku drugog poluvremena Prizmić ide jedan na jedan, no Iveša se baca u noge. Kod 0:0 Senjani su zabili gol, no pogodak je poništen zbog faula u napadu.

U prvom dijelu jedinu pravu priliku imao je Jukičić, glavom puca pored gola u 16. minuti. Bogolin u 29. dovodi Opatiju u vodstvo. Opatija je imala stativu u 75. minuti. Pet minuta kasnije Malinić dobro prodire po boku, a Toni Rudan je siguran za 2:0.

Nehaj – Opatija 0:2 (0:1)