judo_turnir_ippon_2014_krk

S brojnom ekipom nastupio je i Judo klub Rijeka, a prvo mjesto u svojim kategorijama osvojili su Niko Gržalja, Luka Viljušić, Helena Stanišić, Borna Rošić, Klara Mura i Katia Žunić. Veliku fotogaleriju pogledajte na ovom linku

Krk – U 3.kolu međužupanijske lige “Ippon“, održanom prošle nedjelje u Krku, nastupilo je 194 natjecatelja iz 10 judo klubova Istarske županije i Primorsko-goranske županije, a do kraja godine ostalo je još završno kolo. S brojnom ekipom nastupio je i Judo klub Rijeka, a prvo mjesto u svojim kategorijama osvojili su Niko Gržalja, Luka Viljušić, Helena Stanišić, Borna Rošić, Klara Mura i Katia Žunić.

Katia Petra Milde, Lara Šušnić, Antonio Zdunić, Mia Mira Rukavina i Sabina Fetić osvojile su srebrnu medalju, dok su se brončanom okitili Marino Arzon, Lovro Filipović, Katarina Miklić, Domagoj Mrkonjić, Marko Drozdek, Ena Brkić i Adrian Grdinić.