Ivoni Tubić bronca na Europskom prvenstvu

39. Europsko prvenstvo u karateu za kadete, juniore i mlađe seniore održano je u glavnom gradu Azerbajdžana Bakuu od 10. do 12. veljače, a sudjelovalo je 600 natjecatelja iz 40 zemalja.

Ivona Tubić

Opatija / Baku – Članica Karate kluba “Volosko” Ivona Tubić osvojila je brončanu medalju na Europskom prvenstvu u kategoriji mlađih seniorki preko 60 kg.
Naša reprezentacija ukupno je osvojila četiri medalje – uz Ivonu, medalje su još osvojili Ivan Martinac zlato u konkurenciji kadeta do 63 kg, Dino Povrženić srebro u konkurenciji kadeta do 52 kg, te Ivan Blažičević broncu u konkurenciji juniora do 68 kg.
39. Europsko prvenstvo u karateu za kadete, juniore i mlađe seniore održano je u glavnom gradu Azerbajdžana Bakuu od 10. do 12. veljače, a sudjelovalo je 600 natjecatelja iz 40 zemalja. U sastavu hrvatske kadetske, juniorske i mlađe seniorske karate selekcije natjecala se i juniorka iz KK Opatija Petra Žic koja je osvojila peto mjesto.